MÓJ DRUGI BLOG

piątek, 22 czerwca 2012

Bohaterowie ♥
Emily Melody Horan (Emi, Em) (17l.)


Wesoła siedemnastolatka, wieczna optymistka, odważna i przebojowa, kocha taniec, śpiew, jazdę na deskorolce, rysowanie. Gra na gitarze, pisze piosenki, ale nikomu ich nie pokazuje. Jej bratem jest Niall Horan. Jej najlepszą przyjaciółką jest Jess. Lubi dużo jeść, jak jej brat, ale jest strasznie szczupła. Kocha marchewki, żelki i Toy story. 
Jessica Nataly Moore ( Jess) (17l.)


Najlepsza przyjaciółka Em. Tak jak ona jest wesoła, przebojowa, miła, jak miała 12 lat jej matka zginęła w wypadku, nie lubi jeździć na deskorolce, ale kocha zakupy. Dziewczyny w wielu dziedzinach strasznie się różnią, ale i tak się przyjaźnią. Uwielbia zespół brata jej przyjaciółki.


Niall Horan ( Nialler) (19l.)
Brat Emily. Wesoły blondyn, członek One Direction. Lubi dużo jeść, ma niebieskie oczy. Od roku nie kontaktował się z Emily.
Harry Styles ( Hazza, Harold, Loczek) (18l.)
Wesoły chłopak, członek zespołu One Direction. Lubi żelki, ma zielone oczy i loczki za którymi szaleją jego fanki. Wieczny flirciarz, do czasu poznania Emily zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. jednak siostra Nialla zmieniła to. 
Zayn Malik ( DJ Malik) (19l.)
Uważany za próżnego chłopaka. Typ Bad Boy'a, ale to wesoły wrażliwy i romantyczny chłopak. Zauroczy się w Emily, bez wzajemności, ale po poznaniu Amy odkryje co to prawdziwa miłość. Również członek One Direction
Louis Tomlinson (Tomo, DJ Tomo, Lou) (21l.)
Wesoły chłopak, członek zespołu One Direction, jest najzabawniejszy z całej piątki, kocha marchewki, jego dziewczyną jest Eleanor
Liam Payne ( Daddy, Li) (19l.)
Najpoważniejszy z całego One Direction, jest najlepszym przyjacielem Emily. Boi się łyżek. Jego dziewczyną jest Daniell.
Amy Parker ( Am) (17l.)
Zamknięta w sobie dziewczyna. Dopiero Emily pomoże jej w pokonaniu problemów, po poznaniu em staje się wesoła i miła. kocha taniec tak jak Em i właśnie dzięki temu się poznają.
+ zgodnie z prośbą dodajemy Paszteta ! Pasztet
Pies Emily, nie lubi obcych, jest posłuszny. Nie lubi Perrie dziewczyny Zayna. 

1 komentarz: